بازاریابی محصولات هفت سپهر

هفت سپهر در دهه دوم کاری خود با توجه به اوضاع اقتصادی کشور هدف اصلی خود را ایجاد شغل و تقسیم سود با هموطنان عزیز در نظر گرفته است ما بر این عقیده هستیم که در کشور عزیزمان ایران راهی بسازیم که توانمندان این عرصه دارای شغل و رتبه ی شغلی باشند و آن قدر ادامه خواهیم داد تا به نتیجه مطلوب و رضایت بخش برسیم با توجه برنامه ریزی ده ساله دوم هفت سپهر پنل بازاریابی با اهداف ذکر شده همزمان با ولادت امام رضا علیه السلام شروع به کار کرد و تمام همت خود را بکار خواهد بست که در اجرای این مهم به بهترین نتیجه برسد .

 

سوالاتی که در ذهن من مطرح شد

 

چه خدماتی میفروشیم؟ :

تمام خدمات هفت سپهر از طریق پنل با کسر حق بازاریابی قابل سفارش و دریافت خواهد بود .

 

روش کار چگونه خواهد بود؟ :

بازاریابان پس از تکمیل فرم و تاییدیه هفت سپهر به عنوان بازاریاب رسمی یا کد و عکس پرسنلی شناخته خواهند شد و تمام خدمات هفت سپهر با تخفیف ویژه در اختیار بازاریاب هفت سپهر قرار خواهد گرفت . تمام بازاریابان پس از تایید دارای پنل مدیریتی جهت ثبت سفارش و همچنین ارتباط با پشتیبان خواهند بود و این پنل فقط در اختیار بازاریابان قرار خواهد گرفت . عزیزانیکه این پنل برای آن ها فعال خوا گردد علاوه بر کسر هزینه بازاریابی در هنگام سفارش از جشنواره ها و تخفیف های خاص هفت سپهر برخوردار خواهند شد .

 

آیا برای دریافت پنل بازاریابی باید هزینه پرداخت کنم؟ :

پنل بازاریابان بصورت صددرصد رایگان در اختیار عزیزان قرار خواهد گرفت

 

نحوه سود دهی چگونه است؟ :

شرکت های دیگر جهت فعالیت بازاریابی هزینه را بصورت کامل دریافت میکنند و ماهانه تسویه می نمایند اما هفت سپهر در لحظه پرداخت سود بازاریاب را از پنل کسر میکند و همان لحظه سود شما در حساب شماست.

 

آیا کارت بازاریابی هفت سپهر معتبر است ؟ :

این کارت با لوگو و آدرس سایت مجموعه هفت سپهر به شما ارائه می گردد و در هر لحظه از طریق مجموعه ی ما توسط مشتری قابل استعلام خواهد بود.

 

آیا اقلام تبلیغاتی در اختیار من قرار خواهد گرفت ؟ :

به لطف خدا اقلام مورد نیاز جهت تبلیغ در اختیار عزیزان قرار خواهد گرفت

 

پیش بسوی کاری پر سود و درآمد وسوسه انگیز

 

  • انواع فایل های مجاز : jpg, png, gif.