آموزش آپلود فایل با استفاده از نرم افزار FileZilla
0

 

ابتدا نرم افزار را از اینجا دانلود کنید

توجه فرمایید که اطلاعات اتصال شما به هاست تان همان اطلاعات یوزر و پسورد سی پنل شماست در واقع

 

Host:  www.yourdomain.com

 

Username: Username

 

Password: Password

 

 

آموزش آپلود فایل با استفاده از نرم افزار FileZilla

 

 

 

-پس از اتصال به سرور، از کادر سمت چپ (قرمز رنگ در تصویر زیر) محل فایل هایی که می خواهید بر روی سرور Upload کنید را انتخاب کنید. از کادر سمت راست (آبی رنگ در تصویر زیر) پوشه ای که می خواهید فایل بر روی آن بر روی سرور Upload شود را انتخاب کنید. سپس از کادر سبز رنگ فایل ها را انتخاب و کلیک راست کرده، گزینه Uploadرا کلیک کنید.

آموزش آپلود فایل با استفاده از نرم افزار FileZilla

 

بسیار مهم ویژه کاربران هاست ویندوز: پس از اتصال به سایت از طریق ftp ، شما نام دامنه خود را مشاهده می کنید. بر روی آن کلیک کنید. داخل آن سه پوشه به نام های wwwroot,logs,data وجود دارد. از پاک کردن این سه پوشه اکیداً خودداری کنید. برای آپلود فایل ها بر روی پوشه wwwroot کلیک کنید. داخل آن دو فایل default.aspx و web.config ( فایل های پیش فرض در زمان ایجاد سرویس هاست است) این دو فایل را پاک کنید و فایل های سایت خود را در این مکان Upload نمایید.

 

پس از انتقال کامل فایل ها بر روی سرور وارد کنترل پنل هاست خود شوید. FileManager را انتخاب کنید.وارد پوشه ای شوید که فایل را در آن Upload کردید را انتخاب کنید. فایل ها را انتخاب و سپس از منوی بالا صفحه گزینه Unzip را انتخاب نمایید.


 

     بسیار مهم ویژه کاربران هاست لینوکس: پس از اتصال به سایت از طریق ftp ، پوشه های پیش فرض هاست لینوکس مشاهده می شود. از پاک کردن پوشه ها اکیداً خودداری نمایید.شما باید فایل های سایت خود را داخل پوشه public_html آپلود نمایید. اما قبل از آن ابتدا وارد پوشه public_html شوید و فایل index.html پیش فرض آن را حذف نمایید ( index.html فایل پیش فرض هاست می باشد که صفحه در دست ساخت را نمایش می دهد تا زمانیکه این فایل را حذف نکنید صفحه اصلی سایت شما نمایش داده نمی شود). سپس فایل های خود را درون آن آپلود کنید.


 

 

پس از انتقال کامل فایل ها بر روی سرور وارد کنترل cPanel شوید. FileManager را انتخاب کنید.وارد پوشه ای شوید که فایل را در آن Upload کردید را انتخاب کنید. فایل ها را انتخاب و سپس از منوی بالا صفحه گزینه Extract را انتخاب نمایید.


ارسال نظر
نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
پر رنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | درج شکلک قرار دادن لینک URLقرار دادن آدرس محافظت شده انتخاب رنگ | اضافه کردن متن پنهان اضافه کردن نقل قول تبدیل نوشته های انتخاب شده به الفبای روسی درج spoiler
دو کلمه ای را که در تصویر
مشاهده می کنید وارد کنید : *